O stronie

Witaj w centrum dystrybucyjnym sprzętu medycznego. Wszystkie zamówienia złożone na tej stronie online obsługuje firma Medica 91 sp.j. z ponad 28-letnim doświadczeniem w branży dostarcza najwyższej jakości produkty i rozwiązania dla opieki medycznej.

Od 8 września 2015 r. Hill-Rom® jest właścicielem marki Welch Allyn®. Dzięki połączeniu firma spodziewa się, że będzie odgrywać jeszcze większą rolę w poprawie opieki nad pacjentami na całym świecie oraz w osiągnięciu wyższego poziomu wydajności i redukcji kosztów opieki zdrowotnej dla swoich klientów.

Połączenie wiodącej pozycji Hill-Rom® w szpitalach i salach operacyjnych na całym świecie z wiodącą pozycją Welch Allyn w zakresie diagnostyki i testów w punktach opieki rozszerzy zdolność obu firm do pomocy świadczeniodawcom w skoncentrowaniu się na rozwiązaniach w zakresie opieki nad pacjentem, które poprawią wyniki kliniczne i ekonomiczne.

Witamy w internetowym systemie zaopatrzenia medycznego w sprzęt, instrumenty i aparaturę Welch Allyn -  teraz właścicielem marki Welch Allyn jest firma Hill-rom®.

Strona prowadzona / obsługiwana / utrzymywana jest przez Medica 91 sp.j. - autoryzowanego dystrybutora na terenie Polski. 

Prezentowane produkty oraz wszelkie znaki towarowe stanowią własność Hill-rom®

O FIRMIE HILLROM HOLDINGS, INC.

Firma Hillrom® jest światowym liderem w dziedzinie technologii medycznych, zatrudniającym 10 000 pracowników na całym świecie. Kooperując z placówkami ochrony zdrowia w ponad 100 krajach. 

Hillrom® skupia się na rozwiązaniach z zakresu opieki medycznej, które pozwalają uzyskiwać lepsze rezultaty pod względem klinicznym i ekonomiki ochrony zdrowia w następujących pięciu podstawowych obszarach: stopniowe uruchamianie pacjentów, terapia odleżyn i zapobieganie ich powstawaniu, monitorowanie pacjentów i diagnostyka, bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów chirurgicznych oraz zdrowie dróg oddechowych.

Na całym świecie pracownicy, produkty i programy firmy Hillrom® służą realizacji jednej misji: poprawy wyników leczenia pacjentów i warunków pracy personelu medycznego każdego dnia, na całym świecie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl